Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sima görgős gyantát lehet...

A sima görgős gyantát lehet nemi szerven használni?

Figyelt kérdés
Leszeretném szőrteleníteni ott is.:) Eddig csak borotvával próbáltam ki, úgy gondoltam, hogy most váltok.:)
2012. dec. 10. 16:59
 1/5 anonim válasza:

Nem ajánlom :) Nagyon fog fájni!

Van olyan kozmetikus, aki használja (ha jól tudom).

Viszont van olyan fajta gyanta, ami kifejezettem erre a célra szolgál, ez vmi tégelyes és a lényeg, hogy egy spatulával felkened a meleg gyantát és az ujjaddal lehuzod, nem kell hozzá papír. Az én kozmetikusom ezzel csinálja, és negyed annyira sem fáj, mint a görgös...

2012. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem.. Köszönöm!:)
2012. dec. 10. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen fel van melegítve úgyanúgy kenhető a görgős is.
2012. dec. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Én is azt használom, természetes a megfelelő fejjel. Viszont ha sosem gyantáztál még ne ott kezd, hanme a lábon ott algekönnyebb, fazonnál könnyű beletépni és akkor nagyon fog fájni és véraláfutásos lesz.(kozmetikus vagyok).
2012. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen.:) Úgy lesz.
2012. dec. 13. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!