Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Hullik a hajam.

Mit tegyek? Hullik a hajam.

Figyelt kérdés
Kb. 2-3 hete hjamosáskor rengetek haja kijön de egy jo maréknyi:S nemtudom mit tehetnék miért van ez:( mit ajánlanátok rá? amugy lány vagyok és 16 éves
2008. máj. 27. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy csomó hajhullás elleni készítmény, sampon, balzsam, hajpakolás. Szedj vitaminokat... revalid, biovanne, sörélesztő... rengeteg megoldás körül válaszhatsz. De elmehetsz bőrgyógyászhoz is, ő is sok tanácsot tud adni. Ha van tömött fogad, akkor lehet egy góc miatt is, és akkor röntgenre küld az orvos. Szóval rengeteg oka lehet a hajhullásnak.
2008. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyél sörélesztő teblettát.Ez természetes, és nagyon jó.600-800körül van az ára.
2008. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 9-10 éves koromban hullott iszonyúan a hajam, több mint a fele hajam kihulott. Orvosom javasolta, hogy próbáljam ki a Bánfy sampont és hajszeszt. Három hét múlva látható volt az eredmény. Sok nőtt vissza. 2-3 hónapig használtuk, a kihulott halam 95%.a visszanőtt.
2008. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem VAS HIÁNYOD van. Ha mindig fáradt vagy és álmos és fakó, élettelen az arcod és nehezen koncentrálsz, akkor tuti. Nekem ezért hullott a hajam.
2008. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A sörélesztö meg ezektöl a ször nemerösödik meg? csak a haj?
2008. máj. 27. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Némi A vitamin se ártana, és egy kis Calcium...Esetleg erős csalánteával moshatnál hajat az nagyon jó, és ha egyszerű étkezési olivaolajat maszírozol a bőrbe heti 1-2 alkalommal, javulást eredményezhet pár héten belűl. Ha tényleg olyan mértékben hullik, fel kéne keresni egy orvost is...
2008. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!