Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szépség tippek? Nektek mik...

Szépség tippek? Nektek mik váltak be?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne pár haj,arc, és bőr ápolási tippre. Hogyan sminkeljem ki magam úgy, hogy természetesnek látszon ?(ide smink kellékek,trükkök). Milyen krémet használjak a bőrömre, arcra mi használ a legjobban a pattanások ellen? A hajam hogy tűnhet szépnek? Köszi :)

2012. dec. 9. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! én azt tudom tanácsolni, hogy soha ne hanyagold el magad, ez lehet, hogy csúnyán hangzik, de mindig te legyél a legfontosabb (persze bizonyos határokon belül). nagyon szép lesz a hajad, ha használsz a sampon mellé balzsamot és valami extra hajápoló szert is rendszeresen. az arcot gyakran kell tisztítani, de nem kenceficékkel, azok nem érnek semmit. sima szappannal mosd, és nekem nagyon bevált a caola hintőpor az arcomra, nem zsírosodik a bőröm és a pattanásokat is leszárítja. emellett használhatsz testápolót, nagyon sokféle van, vagy csak kézkrémet, ha egyébként a bőröd nem annyira száraz. smink-ügyben annyit tudok mondani, hogy nem kell túlzásba vinni, elég egy kis szemceruza és spirál, de nagyon szolidan, akkor másnak fel se tűnik, viszont előnyére válik a megjelenésednek.:)
2012. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!Egyetértek az előttem szólóval, Használj a hajadra minden hajmosáskor balzsamot is.

Minden reggel és este tisztísd meg az arcod. (én ehhez gyógyszertárban kapható bioderma sensibio tonikot használok, a sminklemosónak is tökéletes).És hidratáld a bőröd.

Érdemes elmenni kozmetikushoz, aki megtisztítja a bőröd, aztán ő tud segíteni, hogy mit használj.

Hetente egyszer érdemes még leradíroznod a bőröd.

Hétköznapokra én nem használok alapozót, csak színezett hidratálót, ha gondolod még kis arcpirosító, és tus/szemceruza, meg szempillaspirál. :) Szerintem ennyi elég. :)

2012. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. dec. 9. 17:04
 4/4 Doruss ***** válasza:

A bőrápolás a bőrtípusodtól függ. A legfontosabb, hogy tisztítsd rendesen, ha nem muszáj, ne használj sok kencét rá. Ha kell, akkor inkább menj bőrgyógyászhoz, vagy próbáld ki a gyógyszertári arcszeszt és hidratálót. Nekem ezek váltak be leginkább, illetve sok házi praktika van, ami azért jó, mert tudod, hogy mit raksz magadra és nem mérgezed mindennel a szervezeted.

A hajamra én úgy szoktam vigyázni (mert amúgy eléggé hullik és töredezik), hogy hajmosás után vizesen nem fésülöm meg dörgölöm meg törölközővel, csak pár percre a fejemre tekerem a törölközőt és utána szárítom meg. Nyáron, ill. amikor nincs meleg, hagyom magától megszáradni.

A természetes smink nálam annyi, hogy szempillaspirál + rúzs, ami ilyen nagyon halvány (a színárnyalat neve korall), és tulajdonképpen nem látszik, hogy ki vagyok festve, mégis ad valami egészségesebb színt az arcomnak.

17/L

2012. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!