Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb alapozó max...

Melyik a legjobb alapozó max 2000 FT-ig?

Figyelt kérdés
Elég tágak a pórusaim, meg néha pattanásos is a bőröm, úgyhogy valami jó fedő képességű kéne, ami mattit is egy picit. Most vettem egy NYC all day long nevezetű alapozót, a boltban jónak tűnt, de itthon szörnyű a színe is, nem fed semmit, úgyhogy most tapasztalatokat gyűjtök, meg információkat. Nem szeretnék még egyszer feleslegesen pénzt költeni. :(((
2012. dec. 9. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Èn is keresem mèg a jòt. Ajànlom neked a kremmania.hu-t.
2012. dec. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Catrice Matt Mousse habállagú alapozót tudom ajánlani. Nagyon jól fed, teljesen matt, nem kell rá púder. Nekem a habállagúak 100x jobban fednek, mint a folyékonyak, pedig nagyon problémás a bőröm, szóval van mit elfedni. Az Essence Soft Touch Mousse sem rossz amúgy. Folyékonyban ami viszonylag jól fed az a Max Factor Facefinity, de hát az más árkategória. A NYC-tól egyet próbáltam, azt a Natural Matte-ot, de rémes volt. Rettenetesen fénylett és semmit nem fedett, kb. mintha csak valami olajat kentem volna az arcomra. Gondoltam adok nekik még egy esélyt, és kipróbálom az új habállagújukat, de annyira sötétek a színek, hogy nekem vagy 4-5 árnyalattal világosabb kellene...
2012. dec. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Levander ***** válasza:
Én ezzel nagyon meg vagyok elégedve, nem keresgélek már tovább alapozó terén: Oriflame Beauty - Matt Control Foundation. Amikor le van árazva, 1.500 körül megszerezheted. Ha nincs, akkor is csak 2.500 Ft.
2012. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tág pórusokat nem fedi el egy alapozó sem. Sőt, ha eltömíti, amire nagy az esély az ilyen bőrnél, akkor még több pattanásod lesz. Korrektor elég a pattanásokra, bőrre pedig inkább valami pórusösszehúzó krémcsoda kéne...
2012. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A benefit porefessional jó a tág pórusokra, annál jobb nincs..Csak ugye az ára nem épp 2000 Ft..
2012. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!