Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kékre szeretném festeni a...

Kékre szeretném festeni a hajamat. Fodrászkellékesnél tudok venni kék festéket?

Figyelt kérdés
Fodrásszal csináltatnám meg, csak festéket kellene szereznem...És kb mennyibe kerül?
2008. máj. 27. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesben biztosan van. Különböző árak vannak, úgy ahogy más színű festékek is. Akár 500 ft-tól 3000 ft-ig is lehet.
2008. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mixton kék. Sajnos nem tudom hol lehet beszerezni, mert nekem mindig a fodrászom hozatta, attól, akitől általában a festéket vette. Ez egy ilyen középkék árnyalat, mi a feketéhez kevertük.
2008. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kék festék nincs Magyarországon forgalomban. Illetve az előzőleg említett mixtonkék, de az árnyalásra, hamvasításra való, a hajon nem fog rendesen, pár nap alatt bezöldül aztán kikopik. Fodrászkellékesnél csak kék színezőt kapsz, de azt kb. hetente kell újrafesteni a szőkített hajra. Tehát a lényeg, hogy a fodrász kiszőkít, aztán felkeni a színezőt, majd 15 perc múlva lemossa. Egy-két hét múlva kikopik és a színezőt újra rá kell kenni. Én azt javaslom, csak elsőre csinálja fodrász, utána kend otthon magadnak (egy flakon kb. egy, másfél hónapra elég, a hajhossztól függően), mert semmivel sem nehezebb, mint egy hajmosás, ha miden héten fodrász csinálja, az nagyon drága.

Színezőből kétfélét vehetsz általában, az egyik a Jeans Color, a másik a Movie Color, mindkettőből van kék, az ára elég húzós, már nem emlékszem pontosan mennyi, de olyan 5 ezer körül lehet.

Ha rendes festéket akarsz, akkor egy dolgot tehetsz, rendelsz amcsiból Manic Panic festéket, azok valódi festékek és nem kopnak ki úgy mint a színezők. Ezt itt tudod megtenni:

[link]

Ha a flakonokra kattintasz, megnézheted, hogy néznek ki a hajon.

2008. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a gyors válaszokat! kár hogy nekem semmi ilyesmit nem említett a fodrászom, mint amit ti írtatok..
2008. máj. 27. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!