Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valaki L'Oréal Mithic...

Használ valaki L'Oréal Mithic oil-t? Vagy más hajápoló olajat?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy megéri-e az árát, mivel elég drága termék, az avontól az argánolajos hajolaj is érdekelne, az már olcsóbb kategória, vagy ti milyen hajolajat használtok?

2012. dec. 5. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Használtam, de nekem egyáltalán nem jött be. Ha hajolaj, akkor inkább az arany kupakos Elséve-es verziót vedd, kb. 2000 Ft. Én már lassan a felét elhasználtam, de ennél jobb hajápolóm még nem volt.
2012. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pályázok én is a Mithic oil-ra, de csak neten láttam eddig, onnan pedig nem szeretném megrendelni :S

Én is a L'oreal elseve selymes olajat használom és nagyon jó :) Irtó puha és fényes lesz tőle a hajam. 2100FT-ért vettem a rossmanba, de megéri az árát mert nagyon sokáig elég. Hátközépig érő hajam van és 1 évig tuti kifog tartani :) Az avonos argánolaj se rossz szerintem. Én azt mindig vizes hajba szoktam belekenni, de csak is a végébe. Szerintem jól táplál és árban is megfelelő, de a selymes olajat jobban ajánlom tényleg érdemes rá beruházni :)

2013. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!