Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek, ha egy uj...

Elwis83 kérdése:

Mi a véleményetek, ha egy uj termékcsalád szlogenje : . Wellness mindennapok. ez mit sugall az emberek számára?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a termékcsalád által úgy érzem magam mindennap, mintha wellnessbe lennék. Nekem ez jött le elsőre. Csak nem értem melyik az a termékcsalád, ami csokipakolást tesz rám mindennap, majd kapok egy jó kis hátmasszázst úgy, hogy én közbe csak fekszem, de mind1 :D
2012. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Wellness mindennapok - Egy új termék, amit te, szerencsétlen nyavalyás, nem tudsz megfizetni. Nekem ezt sugallja, bocs.
2012. dec. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a "Wellness " kifejezes ma Magyarorszagon a "drága" szo szinonimája?
2012. dec. 3. 10:04
 4/11 anonim ***** válasza:
igen, a wellnes egy olyan dolog, ami drága. De hát a minőségért mindig jó árat kértek.
2012. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor mi a döntö egy termék megvásárlásánál, az ár, vagy a minöség?
2012. dec. 3. 10:18
 6/11 anonim ***** válasza:

2-es válaszadó vagyok:


Ez nagyban függ attól, hogy ki(k) a célcsoport? Ha a felsőbb, "pénzes" osztály, akkor egyértelműen a minőség. Ha a középosztály, akkor ma Mo-n inkább az ár (és a minőség is, de jóval kevésbé mérvadó). Hiába nagyszerű valami, ha az emberek többsége nem tudja megfizetni. A wellness egy ilyen dolog - nem tudja mindenki megfizetni, illetve aki a középosztályból megtudná, azok 70%-a másra költi a pénzét.

Épp a múlt héten olvastam egy felmérésről, miszerint Mo a második olyan ország, ahol az emberek mindössze 23%-a költi a pénzét pihenésre, kikapcsolódásra (legyen az egy wellness, egy mozi, stb.)


A szlogenben a wellness szó a megfizethetetlenségre is utal. (Szerintem.)

2012. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet!A wellness kikapcsolódás a mindennapok rohanásából.Ez lehet a fürdőszoba is.Elég egy illóolajos fürdő.A szobába este levendula.Nekem a wellness kikapcsolódás,nem méregdrága luxus.Sok kozmetikum elérhető.
2012. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt juttatja az eszembe, hogy egy olyan termékcsaládról van szó, ami segít a kikapcsolódásban, ellazulásban, ugyanakkor minőségi, megtalálható minden, ami kell egy kényeztető "kúrához" kezdve a tusolózselétől az arc-és hajpakolásokon át bőrradírig, mindezt hétköznapi, mindennapi használatra, éppen ezért nem luxuskozmetikumokra gondolok, hanem megfizethető árú termékekre.
2012. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ès szerintetek megjegyezhetö, es ezaltal a 2 szo altal beazonosithato a termekcsalad?
2012. dec. 3. 19:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen!

Gondolj bele, ha azt mondom: "nincs többé korpa, csak gyönyörű haj" vagy "mert Ön megérdemli" vagy "az egészség fontos, kezdje a bőrénél" vagy "norvég formula", akkor azért úgy kapásból tudod, hogy mely márkákról van szó, nem?

2012. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!