Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb hajsütővas? A...

Melyik a jobb hajsütővas? A Remington Ci151 vagy a Ci5338?

Figyelt kérdés

#Remington #hajgöndöríő
2012. nov. 29. 20:38
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia.


Nekem volt/van egy remington hajvasalóm, csak sajnos nem tudom már használni,mert a kábel valahol a csatlakozásnál megtört, pedig semmi extrát nem csináltam vele és még csak pár hónapos volt.. (az ára kb. 6000 huf volt) Különben nekem jól működött, szép egyenes lett tőle a hajam,igaz nekem nem göndör, csak a hajam végei állnak mindig befele, vagy kifele..

Amúgy a professzionális hajvasalókat ajánlják. (Ga.ma, moser, wella) Legközelebb én is ilyet fogok venni.

2012. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem van egy vasalóm is remingtontól, 1 éves múlt, eddig nem volt vele gond. :) most egy hajgöndöríttőt szeretnék beújítani, nekem bejött a márka :) (egyébként sok dolog megy tönkre kábeltörés miatt :/ )

2012. dec. 9. 16:40
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia!Én is azért vettem remingtont, mert azt hallottam, hogy ezek a legjobbak :)

De most viszont rengeteg olyat olvastam, hogy tönkreteszi a hajat. És, hogy ezek a professzionális hajvasalók sokkal jobbak. Mint úgy általában a professzionális dolgok. Szóval rád bízom a döntést, majd írd meg, hogy hogy döntöttél, és hogy jól-e:)

2012. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenképp a kettő közül valamelyiket fogom választani. :) Azt nem tudom meg is kapom-e, mert karácsonyi ajándékötlet :) de ha nem, akkor megveszem magamnak :)
2012. dec. 10. 17:23
 5/8 anonim válasza:
100%
Szia. Én rendeltem egy mosert. Kiváncsi vagyok milyen lesz. Majd leírom a véleményem. :)
2012. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
okés. :) már várom, hogy mit gondolsz róla :)
2012. dec. 14. 16:32
 7/8 anonim válasza:

Na kipróbáltam, nem akartam elhamarkodott ítéletet mondani. Ami nekem van az max. 200 fokra melegszik. Bolti ára 7000 Huf kb.

Alapból nekem nem göndör a hajam, meg nem is hullámos, csak a végei állnak mindig ki vagy befele. Ennek a kiegyenesítésére tökéletesen megfelel.

Tegnap voltam fodrásznál. És a fodrászom begöndörítette a hajamat a végén rakott rá lakkot is vagy valami hasonlót, de nem lett ragacsos meg kemény a hajam. Mondom most akkor próbára teszem a mosert :D . Este nem tükör előtt csináltam és nem is „szabályosan”. Nem választottam el az alsó felső rétegeket, csak vasaltam ahogy értem a hajam :D. Így is elég szépen kiszedte belőle a hullámosságot. Aztán hagytam. Reggel meg normálisan ahogy kell úgy vasaltam a hajamat, úgy kiegyenesítette. Én nem érzem azt a húúúú de jó, meg nem vagyok elájulva, arra amire kell arra jó :). Az tetszik benne, hogy egyáltalán nem érzem azt hogy égetné el a hajam (lehet ezért nem vagyok elájulva :D ), mint a remingtonnál (mondjuk azzal 230-on szoktam vasalni) Majd lehet ha lesz kedvem kipróbálom 200 fokon is a remingtont. És akkor lesz összehasonlítási alapom :D. Szóval szerintem jó. Bár alapból göndör hajon nem tudom hogy működik :) Előnye még hogy lehet göndöríteni vele. :)

Szóval még felemásak az érzéseim. Majd hosszabb távon többet tudok mondani :)

2012. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor ugy gondolom összeségében egész jó :) amugy én szinte sosem vasalom "szabályosan" a hajam... :) meg általában göndöritem hajvasalóval, ezért szeretnék egy rendes göndöritőt. :)
2012. dec. 19. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!