Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kezelhetetlen a hajam, mit...

Kezelhetetlen a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vállig érő hajam van, de nagyon nehéz kezelni. Korpásodik, és nem tudom simára fésülni, mert kis hajszálak mindig összevissza állnak rajta (a fejtetőn és lent is) - így olyan, mintha nem is fésülködtem volna. Hamar össze is gubancolódik. Levágatni nem szeretném. Van valami praktikátok erre?
2007. szept. 2. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám :)... Nekem is ilyen rakoncátlan hajam van... DE: létezik hajkisimító balzsam, ami könnyebbé teszi a haj kifésülését, és lágyabb lesz tőle a hajad. Merem ajánlani, mert bár nem nagyon hiszek az ilyen "csodaszerekben", de amióta elkezdatm használni, nekem sokkal jobb. :) A másik, hogy lehet, hogy egy jó fodrász ki tud találni olyan frizurát számodra, ami jól is áll, és konnyebben kezelhető a mostaninál Mondjuk megritkítja, formára vágja a hajadat, amellett, hogy a hosszából nem vág sokat. Nekem ez is bevállt, kicsit megritkítattam, "megtépettem" a hajamat a nyár elején.Sokkal normálisabban áll azóta. Én ennyit tudok ajánlani :).
2007. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hajmosas elott mosdotal vizbe onteni 2-3 dl almaecetet,leobliteni,utana samponnal hajat mosni!erositi a hajszalakat,fenyesse teszi,nehezebben toredezik!
2007. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valóban kezelhetetlen akkor bizony nincs mit tenni!
2007. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!