Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Divat még a póni frufru? (:

Divat még a póni frufru? (:

Figyelt kérdés
2-3 éve volt utoljára ilyen egész frufrum, de a napokban megint gondoltam rá hogy visszavágatom, mert nagyon szerettem :) nagyon béna lennék vele? :)

#divat #frufru #póni frufru
2012. nov. 28. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kép nélkül elég nehéz megmondani.
2012. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lassan két éve, hogy levágattam, előtte másodikos koromban volt sokáig. Azt hiszem, életem legjobb döntése volt :D

Úgy voltam vele, hogy nem sokat veszthetek. Ha nem tetszik, akkor visszanövesztem. De azóta is folyamatosan vágatom, nagyon szeretem :)

2012. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól áll, akkor természetesen hordd úgy. Ha divat, ha nem, te szereted, neked tetszik, kész.

Én buszon szoktam látni egy lányt, akinek ilyen frufruja van, neki nagyon jól áll, és nagyon szép vele.

2012. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) képet nem szeretnék feltölteni, szerintem elég izé dolog.. de akkoriban mindenki azt mondta hogy jól áll, szerintem a héten el is megyek levágatni..:D
2012. dec. 2. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!