Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kúp vagy rendes hajsütővas?

BlackSwan kérdése:

Kúp vagy rendes hajsütővas?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik éri meg jobban? érdekelne hogy melyikkel lehet szebben dolgozni és melyik ér el tartósabb hatást. :)

a kúpon gondolkoztam...de mivel még nem nagyon hallottam róla nem merek venni...ha tudtok mit ajánlanátok? (márkával képekkel együtt ha lehet:))


2012. nov. 26. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:

A kúpvassal sokkal szebb loknikat lehet varázsolni :)

Én ezt ajánlom:

[link]


Nekem nagyon bevált :) Nálam ugyanolyan tartósnak bizonyult, mint a hajsütővassal megcsinált.

2012. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kúpvassal tök más lesz a göndörség, mint a hajsütővassal vagy a hajvasalóval. Neked kell eldönteni, milyen eredményt akarsz elérni.
2012. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönööööm!! :)))

Hát ezért is gondolkoztam a kúp hajsütővason...mert lágyabb szebb és nem túl durva loknikat csinál :)))

no lehet meg is veszem hamarosan még az ára is jó :))

2012. nov. 26. 19:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ezzel szemezek. Itt még az ára is barátibb:P


[link]

2012. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a Rossmannban szoktam látni 8990-ért azt hiszem :)
2012. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

huhhh nehéz döntésem lesz :))

szerintetek van köztük különbség? mert én nem nagyon látok :D csak az áruk jobb...vagy nem?: P

2012. nov. 26. 21:21
 7/9 A kérdező kommentje:

Mármint azokról beszélek amik fent vannak azon az oldalon...

de szerintem amit ti küldtetek az mellett maradok ;)

2012. nov. 26. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:
hát én a kúpot jobban szeretem...sokkal szebb göndörséget csinál....nekem a jobban bejött:) de tényleg függ, hogy milyen loknikat akarsz...a hajsütönél a hajad végéig egyformák a loknik (a karika részei:D) a kupnál meg pont hogy egyre kisebbek ugye...a formája miatt...már ha érthető amit irtam:D:D:D
2012. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen érthetőőő teljes mértékben :DD

köszönöm!! :))

2012. dec. 2. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!