Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szemöldökömet is hozzá...

Manócska'90 kérdése:

A szemöldökömet is hozzá tudom világosítani a hajamhoz?

Figyelt kérdés

Sötét, gesztenyebarna hajam van. Sötétszőkét szeretnék - kb olyat, mint ami a Garnier Color Naturals 7 (Szőke) dobozán van. Ezt megoldani a fodrász dolga. Viszont a szemöldököm is elég sötét természetesen. Korábbi hasonló kérdésnél olvastam egy kozmetikus válaszát:


"Leszívatod szőkítőporral és 6-os oxival majd rámész tartós szemöldökfestékkel(világosbarnával)és 3as oxival.Kozmetikus vagyok."


Van valakinek valamilyen tapasztalata vagy tudja valaki, hogy ez mennyire tartós, milyen gyakran kell megcsináltatni, nagyon drága-e?


Vagy tud valaki más megoldást?


Még sose kellett ilyenekkel foglalkoznom, szedetni is csak egyszer voltam, úgyhogy nagyon nem vagyok otthon ebben a témában.


Előre is köszönöm a segítséget!


2012. nov. 24. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
az ex-emnek bevoltt festve és nagyon jól nézet ki:D
2012. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindig szőkítem a szemöldököm, mivel eredetileg fekete lenne, de a világosszőke hajamhoz nem lenne nyerő. Szőkítőpor + 6% oxit használok, utána nem szoktam már ráfesteni, nekem ez leszívja a megfelelő világos színre.

Felkened, aztán látni fogod közben mikor már eléri a kívánt színt, akkor le kell mosni. A cucc 350 ft összesen, én Kallost használok. Ez sok alkalomra elég. Én 3 hetente szőkítem mert akkorra már nőnek közé sötét szálak.

2012. nov. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)) A kallost megjegyzem ;)
2012. nov. 25. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!