Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros homlok ellen mi az...

Zsíros homlok ellen mi az ellenszer?

Figyelt kérdés
nagyon zsíros a homlokom és sztem emiatt van sok pattanásom meg miteszerem a homlokomon
2012. nov. 23. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
talán egy kis púder
2012. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és ha a kérdező fiú, nem lány?
2012. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen fiú vagyok
2012. nov. 23. 17:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Kamilla tea szárít és gyulladáscsökkentő hatású.Nekem ez az volt a tuti....:)
2012. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy fiú is nyugodtan használhat púdert. Ha olyat használ, ami az ő bőrére való, akkor nem is látszódik, hogy van rajta (elvileg lányokon sem kéne, hogy látszódjon, csak vmiért még mindig divat 2 árnyalattal sötétebb alapozót és púdert használni, mint az eredeti bőrszín, és emiatt van olyan maszkhatása a dolognak). De kérdező: nyugodtan használj erre púdert, ha nem találsz más megoldást. Vagy nem tudom mivel tisztítod az arcod, de esetleg próbálj meg valami mindennapos használatra való arctisztítót venni. Reggel és este. Napközben meg sima vízzel mosd át többször az arcod.
2012. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Babaszappannal moss arcot,és attól nem leszel pattanásos.
2012. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
van teljesen átlátszó púder is. Ezen kívül már csak a papír zsebkendős törlés marad.
2012. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
életem végéig törölgessem a homlokomat?
2012. nov. 23. 19:10
 9/10 anonim ***** válasza:

ha zsíros típusú a bőröd, igen. Anyám a változókorig ezt csinálta...törölgette magát. De legalább nem ráncos :)


Azért idővel javulni fog a helyzet, gondolom, ha kinősz a kamaszkorból. Ha meg már elmúltál 20, akkor marad a zsebkendő.

2012. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy életed végéig kell, de mégis elképzelhető. Ezen nem kell így ledöbbenni. Én már rég nem vagyok kamasz mégis iszonyat zsíros a bőröm, ezáltal a hajam is. Nem tudok vele sok mindent csinálni. Az arcbőröm naponta többször mosni, púderezni, és a hajam is 2 naponta mosni. Nem olyan nagy dolog.
2012. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!