Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok a pattanásom. Nektek...

Sok a pattanásom. Nektek milyen krém/kezelés jött be?

Figyelt kérdés
Mint leírtam picit sok a pattanásom. Annyira nem vészes de engem mégis borzasztóan zavar. Hiába próbálkozok krémekkel nem igazán segít. A bőröm pedig olyan mintha folyamatosan zsíros lenne.Naponta pedig elég sokszor mosakszom.Használtam már bőr radírt és száémtalan krémet..stb, de hónapok után sincs semmi hatás. Ti mit javasoltok?Nektek mi volt a nyerő? f/18
2009. aug. 16. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Roaccutan nevű gyógyszer vált be. Elég erős, meg májkáosító (mint minden gyógyszer), de nálam hatásos volt. Szerintem egyébként menj el bőrgyógyászhoz, hátha ú mond valami okosat.

Meg még annyi, hogy a sok arcmosástól még zsírosabb lehet a bőröd, tehát én ezt inkább mellőzném. Úgysem a "kosztól" ilyen a bőröd - már ha régóta fenáll ez - hanem inkább hormonális hatásra alakult ki.

2009. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer azt olvastam hogy heti 2x kefires-élesztős pakolás jó de én még nem próbáltam ki:)
2009. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a garnier pure használata segített,használom azt ami ilyen 3as hatásu meg az arclemosót
2009. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítséget.:)
2009. aug. 16. 23:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a neutrogena termékek jöttek be.de szerintem ez bőrtipustól függ.
2009. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Clean & Clear vált be igazán, bár előtte sokat kipróbáltam már. Bőrtípustól is függ persze, de nekem ezt rengetegen dicsérték. Szerencsére hatásos.
2009. aug. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az vált be, hogy reggel-este szappannal megmosom az arcomat. Akárki akármit mond, a zsíros, pattanásos bőrrel csodát tesz. Én már mindent kipróbáltam ami létezik pattanásra: D Egyedül a Nivea visage young kék tonik vált be, mármint, nem reped tőle a bőröm, tényleg nem szárít, de tisztít. Ne félj a szappantól, nem lesz tőle több, meg rosszabb, én nagyon örülök neki, ohgy a sok rémhír ellenére kipróbáltam, mert egy hét alatt nagyon szép tiszta lett tőle a bőröm, már nincs sok pattanásom. Mindemellett mozogj, igyál sok sok folyadékot, egésazségesen étkezz, és akkor biztos tudod kicsit mérsékelni.
2009. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Annyit hozzáteszek, silány szappant vegyél, mert abban nincs annyi adalékanyag és nem borítja fel a bőr ph-értékét. Komolyan, valami tescogazdaságost, vagy iylesmit, semmiképp valami csúcsminőséget, mert azt telepakolják mindennel, attól nem lesz szebb a bőr.

A legrosszabb tapasztalataim a clean&clearrel van, nekem abból semmi nem volt jó.

2009. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hogyha tényleg megért piros pattanásokrol van szó

akkor nekem a szalicilsavas lemoso bevált gyógyszertárban lehet kapni 350 ft vénynélkül kaphato csaknagyon fontos hogy csak a pattanásra kend és nagyonhamar leszáritja de ha állandoan visszatérők a pattanások akkor inkább menj el egy börgyógyászhoz vagy mindenhonapban vagy második honapban egy arctisztitás kozmetikusnál nekem nagyon csunya arcböröm volt elment kétszer és még ugyanugy vannak miteszereim de olyan nagy durva patanásaim már egyáltalán nincsenek .. 15/L

2009. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat. nekem a szappantól cska mégrosszabb lesz :\ kipróbáltam már de nem igazán segített pedig a legolcsóbbat vesszük. ami hatásos volt az a clean&clear bőrradír és a tonik
2009. aug. 24. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!