Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az baj ha Sotretet szedek de...

Az baj ha Sotretet szedek de használok alapozót?

Figyelt kérdés
elfogom hagyni a használatát, de jelenleg még nem nagyon szeretném, arra lennék kiváncsi, hogy így is hat-e a készítmény és, hogy a szedése után szép pattanás, miteszer és mindenféle folt mentes arcom lesz-e. már több mint 2 hónapja szedem:/

2012. nov. 18. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az alapozó nem tesz jót az amúgy is érzékeny bőrnek, márpedig ha ezt szeded akkor nem egy normál bőrtípusod van. Szerintem állj le az alapozóval, mert így értelmetlen minden kezelés, ha közbe te magad ártasz a bőrödnek.
2012. nov. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag ugyanaz mint a Roaccutan, nagy dózisú szintetikus A-vitamin. Nyilvánvaló, hogy egy alapozó nem befolyásolja a szájon át szedhető készítmények felszívódását és hatását.


Gondolom súlyos aknéid lehetnek, ha felírták azt a gyógyszert, szóval érthető, ha alapozó nélkül nem szeretnél utcára menni. Arra figyeljél, hogy ilyenkor még érzékenyebb lehet a bőröd, ha bármilyen allergiás reakciót tapasztalsz, akkor hagyd abba az alapozó és egyéb kozmetikai termék használatát, egyébként nem hinném, hogy gond lenne.


Hogy utána milyen lesz az arcod azt nem tudom, mert attól is függ mi okozza. Ha csak tüneti kezelésnek tudható ez be, mert pl emésztőrendszeri problémáid vannak, vagy idegrendszeri akkor sz@rt sem ér. De volt ismerősöm aki ezt kapta és használt, fene tudja, mondjuk én kézzel lábbal tiltakoznék ha ezt akarnák velem beszedetni.


Teherbe pedig semmiképpen se essél amíg szeded, mert súlyos következményei lesznek, pl egyből kaparásra visznek az fix.

2012. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.:)

még csak 17 vagyok szóval nem fogok teherbe esni :)

2012. nov. 22. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!