Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül körülbelül az...

Mennyibe kerül körülbelül az úgynevezett ombre hajfestés?

Figyelt kérdés
Szeretném fodrásznál ilyenre festetni a hajam, de jó lenne tudni, hogy nagyságrendileg milyen árat kérnek érte. Előre is köszönöm a válaszokat.:)

2012. nov. 18. 17:40
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom,hogy fodrásznál mennyi,de a Müllerben elvileg van olyan hajfesték Loreál Préference Wild Ombres néven.Ha van ügyes kezű barátnőd vagy esetleg anyukád akkor szerintem simán meg tudjátok otthon is csinálni.Az árát Magyarországon nem tudom,Ausztriában 13 euró körül van.Én is erősen gondolkodom rajta,hogy kipróbálom.:)
2012. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az interneten néztem a technikát,ezt a festéket használják otthon,a csaj egyedül csinálja magának.Tök egyszerűnek tűnik és szerintem nem lett rossz a végeredmény.Fodrász mennyiért csinálja nem tudom sajnos.
2012. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. annyit kell rászánni, mintha teljes festés lenne, viszont ez még kicsit macerásabb, mert fóliába is kell tenni a hajvégeket. Ahány fodrász, annyiféle árral dolgozik, ezt nem lehet megválaszolni, de több ezer forint, az tuti.
2012. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia! én úgy számolom, h festés+melír, nagyon macerás az elkészítés...most lesz egy vendégem, akinek kék haj kell ombre hajfestéssel..tőle 3650et kérek, vágással együtt...(félhosszú a haja)...én olcsón dolgozok...többet számolj ettől..
2013. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!