Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna nekem a fekete haj?

Jól állna nekem a fekete haj?

Figyelt kérdés
Barna hajam, kék szemem és elég világos bőröm van, de mindig is fekete hajat akartam, csak nem tudom hogy állna. Szerintetek? Most festeném először és a fekete szín tetszik a legjobban.
2012. nov. 18. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nagyon vigyázz ezzel, mert ha esetleg nem áll jól, nagyon nehéz tőle megszabadulni. Legtöbbször meg kell várni, míg lenő. És kevés arc- és bőrtipushoz megy a teljesen fekete haj. Fehér bőrből is többféle tipus van, valamelyikhez jól áll, valamelyikhez. Szerintem próbálj hozzá az arcodhoz valami fekete póthajat, parókát, vagy valami hajhoz hasonló dolgot :)), és úgy nézd meg, hogy milyen lenne, mert élőben más, mint fotón, amikor egy programmal rárakod az igazolványképedre a frizukat. És ha odapróbáltad, nézd meg nappali fénynél, meg mindenféle fénynél, hogy néz ki. :)
2012. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
A festett fekete haj szerintem nagyon csúnya. Nagyon látszik hogy festett és olyan olcsó benyomást kelt. Fesd inkább nagyon sötét barnára. Az kb feketének látszik, csak napfényben látszik a barna árnyalat, de sokkal szebbnek hat
2012. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :) Hát lehet, hogy először inkább egy sötétebb barnát, vagy vöröses barnát próbálok ki. Nehogy aztán tényleg ne álljon jól. Van egy osztálytársam és neki nagyon fehér a bőre és fekete haja van, és neki gyönyörűen áll. :)
2012. nov. 18. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
www.taaz.com ide fel tudod tölteni a saját arcképed és különböző frizurákat, sminkeket próbálhatsz. Nézd meg feketével! :)
2012. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A feminán is van egy jó frizurapróbáló oldal:

[link]


A fekete haj amúgy tényleg csak azoknak áll jól, akiknek alapból meg van hozzá a kontraszt az arcuk-és a hajuk között. Ha már lágyabb színeid vannak, akkor nagyon paróka hatású tud lenni, szóval nem árt óvatosan választani.


Ha a fekete ruhaként is jól áll (nem sápaszt, nem szürkít), akkor valószínű tél típus vagy, nekik áll jól egyedül a fekete -hajban, ruhában, sminkben. Itt is van erről sok infó:

[link]

[link]

2012. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én írtam a sötétbarnát.

Mindenképp jól jársz ha előbb azzal próbálkozol, mert azt még könnyen át tudod festeni feketére. Fordítva már nem olyan egyszerű

2012. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!