Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jövőre szalagavató, de a...

Jövőre szalagavató, de a hátam szörnyen néz ki?!

Figyelt kérdés

Jövőre keringőzni fogok és elengedhetetlen a gyönyörű fehér ruha. Viszont a hátam, az arcom és a mellkasom hemzseg a pattanásoktól. Hogyan tudnék 1 év alatt maradéktalanul megszabadulni tőlük? Valakinek volt már ilyen problémája? ha igen, akkor mi segített? Régebben szedtem gyógyszert 2-3 fajtát is de az teljesen kizárt, hogy újra elkezdjem szedni, mert teljesen tönkretette a szervezetem. Mindennap kétszer tisztítom a bőrömet, szóval a higiéniával nincs gond.


Köszönöm, egy kétségbeesett lány.



2012. nov. 18. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Néha menj el szoláriumba.

Tudom, hogy nem egészséges, de a pattanásokat leszárítja és eltünteti a foltokat.

2012. nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Válassz olyan ruhát, ami takarja az egész hátadat!
2012. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem is rettenetesen csúnya volt a hátam, de szalagavatóra pont helyre jött:) olyan szép se előtte, sem utána nem volt, szóval akkor ott valami csoda történt:)


na. azóta én azt szoktam, hogy nyáron napoztatom, amennyit csak tudom. meg át szoktam kenni neogranormonos kendővel néha. nyáron elég szépen helyre szoktam jönni, szóval a tökéletes gyógyír az a napsütés - szerintem.


aztán: ne egyél gyors kaját, próbálj ne stresszelni, egészséges dolgokat egyél.


ha ezektől sem jönnél helyre (bár most nyár meg napsütés ugyan nincs..), menj el bőrgyógyászhoz és kérd meg, hogy csináljon allergia tesztet. önmagában ez még nem fog arra kötelezni, hogy bármit is szedj, de legalább megtudod, hogy allergia miatt olyan-e a bőröd.


ja! és nekem anno írt fel bőrgyógyász egy ecsetelőt, valami dalacin volt a neve.. az sem volt olyan rossz.

Remélem tudtam segíteni valamennyit.

2012. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Takumi ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz. Nekem sotretet írt fel azóta nincs ilyen problémám.
2012. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is szoliztam és használat

és menj orvoshoz

2012. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is használ a szoli. Az arcomra is, hátamra is. Nagyon szépen megszűnnek tőle.
2012. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy próbáld ki a duac gélt, nekem nagyon sokat használ. Orvos tudja felírni csak. wwww.kremmania.hu/kremek/egyeb-duac-gel
2012. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!