Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vöröses barna jól állna?...

A vöröses barna jól állna? Vagy mogyoróbarna?

Figyelt kérdés

kék szemem van és szőke hajam. nem hidrogén hanem aranya szőkés, normális.

be szeretném festeni barnára. nem akarok sötétbarnát inkább világosabbat. mennyire fogja majd be a hajamat? tehát a világosabb barnától is sötét lesz mert szőke vagyok?


[link] szemem színe


[link] hajam színe


2012. nov. 17. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A legrosszabb dolog, amit egy ember művelhet a hajával, az a festés. Kivéve, ha komolyabb okai vannak, mint például őszülés/pigmenthiány.

Szerintem direkt nem születtél barna hajjal. Neked ez áll jól, így vagy szép. Felejtsd el szerintem.

Bocsi az offért.

A vörösesbarnát nagyon el kell találni, mert undorítóan tud kinézni, ha természetellenes, márpedig túlnyomó részt az. A barna szép, főleg a csoki, de csak óvatosan.

Mivel szőke a hajad, így elég meglepő lenne, ha szépen fogná be a festék, de próba cseresznye.

Mindenkinek szuverén joga elrontani az alapjáraton is gyönyörű haját.

2012. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
most is be van festve szőkére mert az alaphajszínem az inkább szürkés..az pedig nem szép, olyan semmilyen
2012. nov. 17. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!