Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet kapni narancssárga...

Hol lehet kapni narancssárga NEM tartós hajfestéket?

Figyelt kérdés
Olyasmit szeretnék, mint Hayley Williamsnek... szóval ilyet hol lehet szerezni, és még annyi, hogy teljesen befedi a hajat? (világos szőkés barna hajam van)

2012. nov. 16. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
fodrászkellékes
2012. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jujj és hol lehet ilyet kapni nem tudnátok segíteni? :/ olyan kéne, ami hamar kijön 6-8 hajmosás után kijön? Meg milyen márka... stb. Segítsetek kérlek!
2012. nov. 16. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:

ne aggódj,bemész elmondod hogy ilyet szeretnél és ők ajánlanak is :)) Én most sajnos nem tudok márkát,nem használtam még ilyen kimosósat,de biztos hogy lesz:)

Egyet ismerek viszont alfaparf jean's color azt tudom hogy 6-8 hajmosásos színező,meg még biztos van különféle márkákból:).

2012. nov. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ó köszönöm szépen és ilyet hol lehet kapni? :)
2012. nov. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!