Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó hosszú rock/metál haj stílus?

Jó hosszú rock/metál haj stílus?

Figyelt kérdés
Váll alá érő hosszú göndör hajam van, egy kis stílus váltás kéne már ezért gondoltam hogy csinálok újat :D Most sima oldalt hátul egyhosszú hajam van, frufruval.
2012. nov. 15. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó! nekem ilyen volt nagyon sokáig (olyan 5-6 év)

Szerettem nagyon csak már meguntam :S

2012. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem is azt mondták, hogy jó így ahogy van, csak már 2éve ilyen, és gondoltam áá változtatok rajta valamit, de nem tom mit kéne :S
2012. nov. 17. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:
ehhez jó lenne tudni, hogy fiú vagy vagy lány.Részemről annyit, hogy fiú vagyok nagyjából vállig érő hajjalés, hogy a progressive metal-hoz és a light rockhoz jobban megy a göndör haj a death metalhoz/heavy metalhoz pedig az egyenes haj.De mindegy, hogy milyen a hajad ha jól érzed magad!:)
2012. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!