Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kinyomják a mitesszereket...

Ha kinyomják a mitesszereket heges lesz a bőröm?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. A homlokomon és az államon vannak mitesszerek. Most bejelentkeztem kozmetikushoz de nem szeretném ha heges maradna a bőröm. Szerintetek ha jó kozmetikus csinálja szakszerűen kihegesedik?
2012. nov. 14. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
csak a pattanások kinyomása után maradhat heges.
2012. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még a pattanások kinyomása után se lesz heges az arc ha azt szakszerűen kozmetikus által történik. Készülj fel rá hogy pár napig vagy akár egy hétig látszani fog a nyomkodás helye de utána szépen le fog simulni
2012. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én a mitesszereimet magamnak szoktam kinyomkodni, utána egy órát piros, de többé nem látszik semmi ott :) szóval ne aggódj, ha kozmetikus csinálja, akkor meg aztán semmi baj nem lehet:)
2012. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rosszul nyomod,préseled a bőrt akkor igen lehet.De minden oldalról óvatosan nyomd meg,ha nem jön ki inkább bízd kozmetikusra.
2012. nov. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kozmetikus szépen meg tudja csinálni, nem lesz heges. arra viszont készülj fel, hogy utána 1-2 napig piros pöttyös lehet az arcod a nyomkodástól, viszont ez hamar elmúlik.
2012. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!