Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi segítt a zsíros arcbör ellen?

Mi segítt a zsíros arcbör ellen?

Figyelt kérdés
nagyon zsírosodik az arcom,pedig naponta 2x ,3x mosom arclemosóval...és akkoris mindig zsíros,föleg hogyha reggel felkelek és ettöl nagyon kipattog az arcom ! mi tanácsos ez ellen ?
2009. aug. 14. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Használj arctonikot. Napi 3xori használat segít. Néha hintőporozd be az arcod. De ne túl gyakran, mert ha a hintőpor belemegy a pólusokba még ragyásabb leszel. Nekem ezek válnak be.
2009. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

esetleg azért zsírosodhat jobban a bőröd, mert az arclemosóban van alkolhol

én az avontól vettem arclemosót és tonikot az nagyon jó, d enem nagyon használom, inkább én készítek magamnak arclemosókat és arcradírokat azok sokkal hatásosabbak

2009. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is ez (volt) a bajom :S

nekem ez bevállt:

Egy kevés tejet langyosits fel és tegyél bele élesztőt. Annyit hogy sűrű legyen. Aztán kend fel és mosd le ha már megszáradt. (10perc kb.)

Nekem ezt télleg segitett. De ne használd túl sokszor!!

Szerintem egy próbát megér :D

2009. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ilyen házi praktikákat próbálj ki, mert attól nem lesz sokkal jobb! Ha azt akarod, hogy arcod szép legyen akkor menj el a bőrgyógyászhoz és íras fel valamilyen arckrémet! Tapasztalatból beszélek! Nekem is tragikus volt a helyzetem! De ha nem akarsz dokihoz menni akkor ajánlom neked az akneroxidot ez vény nélkül is kapható kb.1800ft, de van az effaclar ami 3200 ft! De az akneroxidot álaszd az sokkal hatásosabb és olcsóbb is! Nem fogod megbánni! Remélem segítettem! Ez tuti jó lesz Garantálom!
2009. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja Még valami. A házi praktikáktól az arcom nem javult semmit! Lehet egy pillanatig ugy tűnik de az nem jó! Púder meg főleg nem!
2009. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Menj el egy kezelésre a kozmetikushoz, és kérdezd meg tőle h mi lenne jó a bőrödre!

De szerintem ha szappannal mosod meg az arcod az is jó mert a szappan szárít...

2009. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem a szappan nem a legjobb megoldás..mert szárítja a bőrt az igaz..de ezzel csak azt éred el h még jobban fog zsírosodni az arcod. az hogy naponta 2x 3x mosod meg az arcod,ezzel megint csak a fokozott zsír&faggyú termelést éred el. talán menj el bőrgyógyászhoz vagy kozmetikushoz biztosan tud segíteni . a házi kotyvalékokat pedig feletjs el. mindenkinek más az arcbőre és lehet h ezzel csak még jobban rontasz a helyzeten. éppen ezért szakember biztosan tud segíteni,mert ami egyvalakinek bevált nem biztos h neked is jó lenne.
2010. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja mégvalami hidratálod a bőrödet? mert ha csak simán lemosod akkor is arra készteted az arcod hogy hidratálja magát.
2010. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!