Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosító vörös hajfesték?

Világosító vörös hajfesték?

Figyelt kérdés

2,5 hete festettük vörösre a hajam, de már látszódik a lenövésem, a hajszínem veszített a piros-intenzitásából. Elolvastam minden festett vörös hajjal kapcsolatos kérdést és a válaszokat, nem lettem okosabb. :/

Ha élénkíteni szeretném és hogy ne nőjön le 1-2 hét után, mit ajánlotok? Olvastam olyat, hogy világosító vörös hajfesték(lila dobozos Palette)..tanácstalan vagyok. Tapasztalt festett vöröshajű lányok válaszát várom, de bárki segíthet. ><

Köszönöm előre is!


2012. nov. 12. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Kallos Glow ami nekem bevált és tartós a vörös színe. Bár ez attól is függ ki mennyit mossa a haját. Ha ritkábban mosod nem kopik annyira, így kibírja két festés közt. Az meg hogy lenő... hát ugyebár a hajnövekedést nem tudod megállítani így nincs mit tenni.
2012. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mmano88 ***** válasza:
Én sokáig voltam vörös, és a Palette-t használtam én is. Havonta festettem, mert lenövésem volt, egy hónap alatt nem kopott a színe. De a lenövés ellen nem tudsz mit tenni, mert nő a hajad. :D
2012. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Okéoké, az a lenövéses téma kicsit buta kérdés lett, elnézést. :D A válaszokat köszi, még annyi, hogy én igazi pirosas és nem túl sötét hajat szeretnék..viszont nem tudok drága festéket venni. Esetleg valami tanács..? A Kallos Glow festékek között van hasonló pirosas eredményt adó árnyalat?
2012. nov. 19. 20:15
 4/6 mmano88 ***** válasza:

A kallost nem ismerem annyira, Palette-k közül viszont ezeket ajánlanám:

[link]

[link]

2012. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Uu, nagyon köszi a tippet! Csoda-pirosak <3
2012. nov. 20. 19:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Najó, mégse örülök annyira, állítólag már kapni se lehet az összetevői miatt..:/
2012. nov. 20. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!