Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dus, gondor, szornyen kocosodo...

Dus, gondor, szornyen kocosodo hajat milyen fesul/kefevel ajanlott fesulni?

Figyelt kérdés
mellig/hatkozepig ero hosszu gondor hajam van. heti 1szer fesulom ki, mikor megmosom. nagyon bogzodik, nehez kifesulni, de heti 1szer muszaj (maskepp mar reg rasztam lenne) de annal gyakrabban nem szoktam mert akkor nem all sehogy es mivel nem zsirosodik nem szeretnem gyakrabban mosni. eddig kefevel fesultem de szerintem az tul suru fogu es tepi is, sok kihull fesulkodeskor. mi az ami kimeli a hajam, de hatekonyan kifesuli?
2009. aug. 13. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
olyan kefével ami szőrből van. szal nem műanyag a keféje, hanem szőrös.
2009. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
vagy szőrrel, vagy hosszú-, és ritkafogú fafésűvel
2009. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem válassz minél nagyobb fogú fésűt. Fenék alá érő hajam van, igaz nekem csak kicsit göndör. Kifésülöm nagy fogú fésűvel, utána szőr kefével kikefézem. A kefe jó, ha azzal átmész rajta, akkor tuti sehol nem marad gubancos. Viszont azt ne használd naponta, csak hajmosás előtt, mert szétszedi a loknikat, és oroszlánsörényre fog emlékeztetni a hajad, és nem áll sehogy, azt pedig írtad, hogy nem szeretnéd. Elég drágák azok a kefék, én 4200 ft-ért vettem fél éve. De a nagy fogú fésű szerintem megtartja a fürtöket.
2009. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!