Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajba milyen szín...

Vörös hajba milyen szín mutatna jól?

Figyelt kérdés

Ilyennel van befestve a hajam: [link] (már kopott le belőle, szóval nem ilyen élénkvörös a színe)

Ombre hajat szeretnék, és azt szeretném megkérdezni milyen szín illene alulra a hajamba (színes gondolok, mint pl. a kék, lila....)?


2012. nov. 8. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
a kék meg lila pont nem jó bele. Sőt igazából szerintem más se lenne jó, mert ez a vörös már így is feltűnő, élénk, és úgy inkább az olyan színek illenek bele mint a fekete, vagy a sötétvörös. Tehát nem az élénkek hanem a "megszokottabb színek". Viszont, ha megfordítod, hogy alulra rakod a vöröset és felülre valami barna-fekete színt, az úgy jó lenne. De kéket, zöldet vagy lilát ne tegyél bele mert az úgy nagyon rikítani fog, és mellesleg csúnya is. Legalábbis én ilyen párosításból szépet még nem láttam..:)
2012. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

világosabb vöröses szín.Én talán még a zöldet tudom hozzá elképzelni...

De kb ugyan olyan sötétségű színű rózsaszínt is választhatsz szerintem.De ne legyen nagyon nagy a különbség.

Viszont szerintem a fekete lenne a legjobb bele.

2012. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobb a lila és a zöld!
2012. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
felül vörös, ami menjen át fehérbe vagy ezüstbe.szép fokozatosan.
2012. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

feketén, lilán és a zölden gondolkozom most..:)

a fehéret meg lekéne szivatni, nem? (azt nem szeretném...:S)

2012. nov. 9. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!