Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valakinek nagyon szőrős a...

Ha valakinek nagyon szőrős a combja és az intim testrésze és a feneke akkor hogy tudja leszőrteleníteni a legjobban? Kozmetikusnál? Elég szégyellős vagyok ahhoz.

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Miért kéne ehhez kozmetikus? Veszel gyantát és megcsinálod. De lehet borotválni is, az még egyszerűbb.
2012. nov. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikus,magad nem tudod úgy megcsinálni.Nyugodtan menj,ne legyél szégyenlős,ez a munkája.
2012. nov. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az a kozmetikus, aki csinál intim gyantát, rengeteg puncit és feneket lát naponta. Ez semmit nem jelent neki. Pont olyan, mintha a karod, vagy a lábad gyantázná.
2012. nov. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a combomat magam szőrtelenítem (gyantázom), de a z intim szőrtelenítést a kozmetikusra bízom. Mézemulziós gyantát választottam, de úgy hallottam, hogy a cukorgyanta is jó intim területre is. De ezt mindenképpen bízd szerintem szakemberre. Nem olyan vészes szerintem "levetkőzni", pl a bugyid rajtad maradhat vagy kapsz váltóbugyit.
2012. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én borotválok mindent.Nekem az egész combomat és fenekemet erős fekete szőr borítja,hogy az intim részről már ne is beszéljek.Régebben én is gyantáztattam,de elegem lett és most inkább borotválom magamnak.
2012. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj kozmetikushoz. Ma már egyre többen vállalnak intim szőrtelenítést, akár férfiakon is. Egyáltalán nem ciki.
2012. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!