Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, lányok! Nektek hogy...

Mmano88 kérdése:

Fiúk, lányok! Nektek hogy tetszik az ilyen hajszín?

Figyelt kérdés

[link]

Esetleg ez? (ez talán nem olyan "harsány"):

[link]


Írjátok oda léci a nemeteket is, kíváncsi vagyok hogy melyik nemnek hogy tetszik ez a szín.



2012. nov. 5. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

első tetszik,méghozzá azért mert mostohaanyámé is ilyen:) De hozzá nagyon vagger hajstílusa van,nekem bejön ez a szín. Második az unalmasabb.

20N

2012. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első tetszik.

26L

2012. nov. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első tetszik.27N
2012. nov. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem nem, túl természetellenes
2012. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem a második tetszik. Az elsőhöz tényleg nagyon erős személyiség és kiforrott stílus kell, hogy ne nézzen ki hülyén.. de ha ez megvan.. :D akkor úgy tetszik az is


21/L

2012. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindkettő tetszik, csak álljon is jól :) 17L
2012. nov. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég erős színek, amihez (főleg az elsőhöz) vagány, divatos frizura kell párosuljon, és smink nélkül nem is tudom elképzelni, főleg az elsőt. Magamon nem merném bevállalni egyiket sem. Nekem hosszú középszőke alapból a hajam és abban van szőke melír, úgyhogy szolidabb a megjelenésem. :)

38 éves nő.

2012. nov. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!