Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eléggé elkezdett hullani a...

Eléggé elkezdett hullani a hajam . Mit tegyek? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Samponokból mindig a legjobbat veszem és balzsamozom is a hajam....de semmi nem segít..
2012. nov. 5. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hullik, úgyhogy tudok segíteni. Használj Biovane szépségvitamint, az megerősíti, valamint jót tesz a körmödnek és a bőrödnek is. Olyan, mint egy sima vitaminkészítmény, reggel-este kell bevenni, tartalmaz még jódot, cinket, élesztőt és ligetszépe olajt.

Vény nélkül kapható.


A hajhullást sok dolog okozhatja, egyes betegségek, stressz, vagy esetleg megfázott a fejbőröd.

2012. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Betegség, gyulladás okozza leggyakrabban. Azt kell megszüntetni. Addig meg használj hajhullás elleni hajszeszt minden nap.
2012. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A ricinusolaj is segít. Dúsítja a hajat, erősíti is, és növeszti is.
2012. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet egyszerűen csak őszi hajváltás. vagy tényleg megfázott ebben a hülye időben, hord sapkát hogy melegen tartsa a fejbőröd
2012. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a hidegebb idő. Nekem ilyenkor minden évben hullik 2-3 hónapig, december környékén szokta abbahagyni.

Esetleg próbálj ki vitamint, de én nem a biovane-t, hanem a forcapilt ajánlanám.

2012. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!