Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit mondjak a fodrásznak ha...

Mit mondjak a fodrásznak ha olyan, , emós, , típusú hajat szeretnék?

Figyelt kérdés

Csak nem mondhatom hogy : Szia csilla olyan jó emósra ok?

Lehet hogy azt se tudja mi az >__<



2012. nov. 5. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia Csilla, körülbelül ilyenre szeretném, itt kicsit hosszabbal *képre mutat*.


Na így.

2012. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyukád tud róla?
2012. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vigyél képet, a legtöbb fodrász még az alapján is elrontja, kép nélkül meg aztán tuti...
2012. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ő azt mondja hogy azt számít nekem tetszik-e nem lesz semmi festés természstes
2012. nov. 5. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt, hogy :


"Úgy szeretnék kinézni, mint az a sok stílustalan suttyó középiskolás az utcán, akiknek nincs egyénisége és ezért birka mód követik ezt a hülye divatot tudod. Na megvan? Oké köszi!"

2012. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vigyél képet, úgy sokkal könnyebb. Lehetőleg olyat, ami teljesen olyan amilyet szeretnél. Habár én megjártam vele, de a fodrász volt a pancser, szóval ha a tiéd jó, nincs mitől félni.
2012. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérd a fodrászt hogy vágja jó tépetre,és legyen lépcsőzetes...az emosok többségének ilyen
2012. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!