Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen legyen egy animés...

Milyen legyen egy animés frizurája?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve hogy anime fan vagyok, és mindig átlagos hajam volt, szimpla barna, vállig érő...De szeretnék már kicsit kitűnni a tömegből, olyan frizurát szeretnék, amire ha valaki ránéz, akkor tudja hogy én vidám, élettel teli vagyok de főleg azt szeretném ha tudnák hogy odavagyok a mangákért, animékért! ^^ Animefanok válaszát várom legfőképp, szerintetek milyen hajjal tűnhetnék ki a tömegből? :P Linkeket is várok ha lehet! ^^ 16/L

2012. nov. 4. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is nézek aminéket, de én a hajamat nem bántom.
2012. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát én se kopaszra akarom nyírni és nemis kékre festeni...:D ha erre céloztál...De valami feltűnöbbet szeretnék mint a mostani...:)
2012. nov. 4. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:

inkább a japánoknak van olyan anime hatású frizurájuk..:D

szerintem lényeg a teli frufru

képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Találj ki valami nagyon idióta hajviseletet, és erőltesd minden nap. xD

Szerintem ne pont a haj vonalon akarj animés lenni, kitűnni ma már kék meg tarka hajjal se menne, inkább max. idiótát tudsz csinálni magadból. :D

Szerezz valami csatot, és tedd a hajadba, kész. Aki nem néz animéket, azok úgyse jönnek rá soha, hogy mit akarsz. :D

2012. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen hajam volt: [link] mint a 2. srácnak, csak sima fekete hajjal. Mondjuk az már 5 éve volt, akkor nem számított olyan extrémnek, sokan mászkáltak tépett hajjal. Kicsit oshare kei stílusban öltözködtem, volt, hogy totál feketében, máskor színesben, cuki, kicsit decorás cuccokkal.
2012. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
VaniliaHime köszönöm ez nagyon tetszik tökjó!! :D és a 2.válaszolónak is köszönöm! :)
2012. nov. 4. 15:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Most komlyan ez miért olyan fontos? Miért kéne mindenkinek tudnia? Ha rózsaszínre is fested a hajad nem nimefannak fognak néznihanem hülyének... Ne a külsődben akarja animefan lenni.
2012. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem valami könnyen kezelhető, laza, szolid frizurát válassz! Ha túl karakteres, erős színű hajad van, esetleg valami vad fazonnal, pár napig élvezed, hogy "hű én vagyok a vagány animefan csaj blablabla'" aztán ha megunod, nem tudod nagyon variálni. A kevesebb néha több! Ha az animére vagy a japán style-ra akarsz utalni, vágass magadnak frufrut, ez általában mindenkinek jól áll és az animekarakterek 99%-ának van! Ha elég hosszú a hajad, nagyon édes kis copfokat, kontyokat tudsz varázsolni, és kiengedve is jól néz ki!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Remélem tudtam segíteni:)

2012. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolso válaszolo igazad van csak a copfok 15 évesrn..:DD de végülis ja..:DD
2012. nov. 5. 23:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!