Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 hónapja lett vágva a hajam,...

1 hónapja lett vágva a hajam, fél hónapja használom a ricinus olajat és 3 cm-t nőtt a hajam, nektek hogy használ?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon jól :)
2012. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Nálam is nagyon jól teljesít :) pedig megijedtem, mert szeptember elsejével úgy elkezdett hullani a hajam, ugye az őszi bundaváltás. De most látom, hogy mennyi babahajam van, sűrűbb a hajam, mint volt! Ezt főleg a homlokomnál látom, ahol eddig alig volt haj, most tele van :) ja egy hónap alatt két és fél centit nőtt a hajam. Ez nálam nagy szó, mivel azelőtt 6 hét alatt volt meg az 1 centi...
2012. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bundaváltás:))) Ez jó:)
2012. nov. 3. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:
én egyszer használtam úgy egy hónapja, pont tegnap néztem a hajam hogy mennyire megnőtt és egyébként nekem nagyon lassan nő.Gondolkodtam hogy ez most hogy nőtt ennyit? Aztán rájöttem hogy biztos a ricinus olaj.:) Úgyhogy most úgy döntöttem újra elkezdem használni.
2012. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!