Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót ajánlotok?

Milyen hajvasalót ajánlotok?

Figyelt kérdés
maximum 5-6000ft lehet
2012. nov. 3. 11:56
 1/3 anonim válasza:
Remingtonok szerintem a legjobbak /ebből van több fajta is ,de szerintem 95% ,hogy találsz köztük ilyen árban /
2012. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen olyat vegyél, amin lehet állítani a hőfokot. Így ha csak meg kell igazítani 1-2 tincset, nem kell mindig maximumon vasalni a hajad. Hidd el, hálás lesz érte a hajad, ha mondjuk a 200-210°C helyett csak 170°C körül vasalod ki, és így egyenes lesz! :)


Egyébként a remingtonok tényleg nagyon jók, nekem is remington van, de sajnos nem lehet állítani rajta a hőfokot. Viszont közel 3 éve használom rendszeresen és semmi baja nincs. A remington felirat kezd róla lekopni, de annyi baj legyen.

Remingtonok között pedig találsz is 6000 Ft körül hajvasalót.

2012. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

REMINGTON!!! :)

Nekem is olyanom van, évek óta hű társam...:)

2012. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!