H a j v a s a l á s?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem, hogy ha vasalom a hajam akkor kevésbé fog nőni? Alapvetően egyenes a hajam, csak a vége kunkorodik, azt szoktam vasalni heti 2x (hajmosás után).

2012. nov. 1. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
nem nö kevésbé, hanem a hő hatására roncsolódik igy pedig töredezett lesz. Ezért nem látod hogy hosszabb lenne mivel letörik a végéből.
2012. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is vasaltam a hajam, hetente 1x, kb 1 éven keresztül. Hajvédő sprayt is használtam de még így is töredezett a vége. Most, hogy már fél éve abbahagytam talán helyreállt. A hajvasalás mindenképpen töredezni fogja a hajad. Ez sajnos vele jár.
2012. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsonek igaza van. De ha nagyok dus es nagyon vastagszalu a hajad akkor heti1-2 vasalastol nem lesz baja. Mindenkire maskepp hat..
2012. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem dús és vastag szálú a hajam, és amikor anno vaslatam heti 1-szer ugyanúgy töredezett, de mióta már én sem vasalom,azóta nagyon szép, nem törik, és megnőtt hosszúra.
2012. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 2. 12:31

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!