Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A túl hosszú haj tényleg...

A túl hosszú haj tényleg húzza, megterheli a hajhagymákat?

Figyelt kérdés
Érdemesebb levágatni?
2012. nov. 1. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes, ha rövid hajat akarsz...

Egyébként semmi gondja a hajhagymának a hosszú hajjal, egyáltalán nem terheli, mivel a hajhagyma elbír 3-4 kg-ot is, egy hajszál meg ugyebár ehhez képest marha könnyű.

2012. nov. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a városi legendát már akkor is hallottam, mikor vagy 20 éve elkezdtem hosszúra növeszteni. Ha igaz volna, már egy szál hajam se lenne. :)
2012. nov. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem igaz.
2012. nov. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tévhit. Különben már én is kopasz lennék.
2012. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is cseszegettek ezzel, hogy nem hullana úgy a hajam, ha rövidre vágatnám, mert a hosszú hajam tömegét nem bírják a hajhagymáim... oltári f*szság már elnézést. Annyi igaz, hogy a rendszeresen vágott haj mindig dúsabbnak, ápoltabbnak hat.
2012. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez elsősorban nem a haj hosszától függ. Lehet fenék alá érő hajad, ha nincs sok. Viszont nővéremnek a fenekéig ér a haja és nagyon nagyon dús. Még a fodrászok is mindig megcsodálják a haját, na ő már érzi, hogy ez nem annyira okés így.

Egyszerűen fáj a feje, néha már a gerince is, amikor megfogják az emberek a copfját mindig csodálkoznak, hogy milyen nehéz.


De igazából ez az állítás csak akkor igaz, ha extrém dús haja van az illetőnek.

2012. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hogyan van ez a vastagsággal. Az én hajam nagyon dús, kb. 13 centi körül van a copfom vastagsága, befonva olyan vastag, mint a csuklóm. Hosszú is, combközépig ér. Én igazából sosem éreztem nehéznek. Nekem is néznek mindig a fodrászok, volt, hogy el sem vállalták, hogy csinálnak belőle frizurát, mert megmosni sem tudnák. Persze ha a kezemmel megfogom van súlya, de csak akkor érzem a nyakammal, amikor vizes. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy mindig is rengeteg hajam volt, és gyerekkorom óta folyamatosan legalább derékig vagy csípőig ért, úgyhogy meg tudtam szokni. Mondjuk senkinek sem nő meg 2 nap alatt a haja (most a hosszabbítást ne említsük). Állandóan kontyban hordom, de így sem megterhelő. Szerintem elég megnézni az indiai nőket, ők sem panaszkodnak. :)

[link]

[link]

Ettől a lánytól is mindig kérdezték, hogy nem túl nehéz-e a haja, erre fogta magát és megmérte. xD

http://www.youtube.com/watch?v=XduqBu1s44Y&list=SP6763115ECB..

2012. nov. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!