Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heti egy hajszárítás és...

Heti egy hajszárítás és vasalás nagyon ártalmas a hajnak?

Figyelt kérdés

Mellette használok házi pakolást, pakolásokat, balzsamot, hajvégápolót.

Ez a heti egyszeri alkalom azért nem olyan durva, igaz?! :)


2009. aug. 11. 12:33
 1/8 anonim válasza:
a heti egy az még belefér. :)
2009. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Heti egytől még nem fog hullani meg ilyenek, de ha évekig csinálod, akkor hosszú távon ezzel is tönkre lehet tenni a hajat.

21/L

2009. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
húgom 4 éve szárítja meg vasalja a haját 3-4 naponta és semmi baja nincsen, pedig még festve is van! alig töredezett a vége és egyáltalán nem hullik ezzel szemben én nem szoktam szárítani a hajam, 10 naponként egyenesítem és nagyon töredezik a vége =(
2009. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan a hajtípusod.... :(
2009. aug. 11. 12:52
 5/8 anonim ***** válasza:
szinte mindennap vasalom a hajam..
2009. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szárítani szerintem a legtöbben szárítják, hiszen nem nagyon van olyan frizura, ami ha magától megszárad akkor is jól néz ki. A vasalás meg... Hát az meg olyan, mint régebben a hajsütővas, akkoriban meg mindenki azt használta, nem hinném, hogy annál ártalmasabb lehet. Én pár éve nem vasaltam a hajam, most heti kétszer valasalom, de ugyanolyan az állaga mint korábban volt. Szóval egy átlagos hajtípusnál a heti 1 simán belefér, ha meg az átlagnál gyengébb a hajad, akkor meg vasalás nélkül is hamar töredezne, sajnos sok ilyen van.
2009. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindennap hajvasalás és 2-3naponta hajszárítás...És szőkítve, színezve, festve vagyok össze viszza :D. Nekem egészségügyi okokból hullik sajnos... :/ De amugy semmi baja sincs még így is fodrászom dicséri. :D
2009. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én mindennap mosom, és szárítom. rendszeresen járok hajatvágatni, a végéből, és egyáltalán nemtűnik betegnek a hajam.
2009. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!