Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Tesco-ban vagy a Rossmann-ba...

A Tesco-ban vagy a Rossmann-ban, Dm-ben lehet kapni hajvasalót? De azért nem valami ócskára gondolok hanem minőségire vagy valami jobb fajtára.

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A Rossbanban, meg a DM-ben nem hiszem, a Tescoban igen. De szerintem inkább a Saturnban vegyél, ott vannak minőségik (Remington, Babyliss, Imetec Belissima...stb), és nagyobb a választék szerintem, mint a Tescoban.
2009. aug. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nézz a neten, de Media Markt is jó, Auchan stb...
2009. aug. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rossmannban is szokott lenni már 1-2-3 ezerért, a minőségéről nem tudok nyilatkozni.
2009. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A DM-ben még soha nem láttam műszaki termékeket!


Viszont a Rossmann-ban múltkor kétféle hajvasalót is láttam (egyik a szuperjó Remington S1002 típus, a másik meg a Hajas László által reklámozott szintén szuper készülék)...


Biztosan a Tesco-ban, Cora-ban, Auchan-ban is van dögivel, láttam a MediaMarkt és Saturn boltokban is!


Ajánlom a Remington S1002 típust, ez nagyon jó, pár perc alatt simára húzza a lányom göndör haját! Kerámia és teflonos bevonatos, kíméli a hajszálakat.


Vettünk már BabyLiss Wet N'Dry (2170E) típusút is, de csak a mérget nyeltük vele, nagyon vacak... :-[

Na, ezt nem ajánlom senkinek!!!

2009. aug. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lányok!


A Rossmann-ban most 5000 Ft-ért árulják a Remington CS5002 típusú hajvasalót!!!


[link]


Az akciós újság első oldalán látható! :D

2009. aug. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a Tescoban vettem Remington. Jó minőség és jó. De ajánlom, hogy ne a Tescoba vegyél, hanem euronics vagy valami ilyesmire. Ismerek olyat, aki vett egy hajvaslót a teszkóból és nem volt jó. Kicsréltette és leégette a haját. Aztán a fodrász hozott neki, fodrászüzletből. De nekem a Tescos is bevált és 1 éve megvan.
2009. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*Jah és nekem 5000-5500 körül volt. Előző válaszoló
2009. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Majd akkor én is megnézem személyesen itt-ott :D
2009. aug. 11. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!