Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fedjem el a tetoválásai...

Hogyan fedjem el a tetoválásaimat?

Figyelt kérdés

Két (nem túl nagy) tetoválásom van a lábamon, amit a munkahelyemen nem néznének jó szemmel.Szeptemberben kezdek, és pár hétig még jó idő várható, tehát addig ha lehet, nem szeretnék hosszúnadrágban/harisnyában megsülni.Gondoltam arra, hogy veszek valami erősebb alapozót, amilyet a színpadi sminkeknél is használnak..ti ismertek ilyet? Melyik fed jól?

Aki azt mondja, hogy előtte kellett volna gondolkoznom vagy hogy szedessem le, az inkább ne válaszoljon.Köszönöm.


2009. aug. 10. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél testfestéket, amit a gyermek arcfestéshez használunk.

www.ecsetbolt. oTT LESZ TESTSZÍN

[link]


A Mintaíró

2009. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ha lábfejeden van, válassz olyan cipőt ami takarja.

ha fennebb,akkor tényleg jó megoldás sztem a testfesték, sztem vékonyan lefested, rá az alapozó (és elsatírozva környékén),hogy ne tűnjön fel a lábadon a dolog (nyáron kivillantva azért feltűnő lehet magában a festék)

2009. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Ezek tényleg elfedik?
2009. aug. 10. 22:23
 4/9 anonim válasza:
100%

Az a nagyon erős alapozó lehet jó lesz de a bőrnek nem biztos hogy jót tesz,de mivel már csak pár hét van a nyárból ezért jó lesz.De nem biztos hogy jól fog mutatni.

De különben is nem azért vettek fel hogy egész nap nézegessenek ha nem hogy dolgozz.

Én a helyedbe nem foglalkoznék mással ,elvégre azért van a tetoválás hogy az ember megmutassa.

2009. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát..köszönöm, ezzel egyetértek, csak elég konzervatív emberek vannak ezen a helyen, plusz ez Magyarország, tehát arra még jó 20-30 évet kell várni, hogy emiatt valakit ne nézzenek ki..

Utánanéztem pár dolognak, van egy Dermablend nevű alapozó, és van külön Leg & Body, de sajnos itt nem lehet kapni, és senki nem hajlandó ide szállítani belőle.Szóval kipróbálom a testfestéket, bár nem lesz mókás reggelente ecsettel szaladgálni. : D

2009. aug. 10. 22:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj annyira miatta, barátnőmet is felvették tanárnőnek, van 7 tetkója meg isten tudja hány piercingje. A piercingeket persze kiszedették vele, de a tetkóval úgysem lehet mit kezdeni, elfogadták azzal együtt. A testfesték ugyanúgy meglátszik majd, vagy hosszú nadrágban jársz vagy megmutatod. Mást nem nagyon tehetsz.
2009. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na jó, bevallom: még gimibe járok. : D

Elnézést a hazugságért, nem szokásom, csak azért írtam, hogy a munkahelyen kell eltakarnom, hogy komolyan vegyék a kérdésemet, meg ne kezdje mindenki azzal, hogy 'ilyenkor még nem ezzel kellene törődnöd', stb.

Nyilván nem rúgnának ki miatta, de nem szeretném, ha emiatt rossz véleménnyel lennének rólam a tanárok, mert akkor később, akár érettségin ez kellemetlenségekhez vezethetne.Persze elvben lehet perelni hátrányos megkülönböztetés miatt, de nézzük reálisan a dolgokat, ennek nem lenne értelme.

2009. aug. 10. 23:39
 8/9 anonim ***** válasza:
A Vichy-nek van egy nagyon erősen fedő alapozója, kimondottan komoly bőrhibákra, pl műtéti hegek, sötét májfoltok eltüntetésére. sajnos elég húzós az ára, de kipróbálhatod, tényleg nagyon erősen és természetesen fed. az egyik barátnőmnek van egy mai napig lila műtéti heg a testén, ezt szokta használni rá és tökéletesen elfedi.
2009. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pry ***** válasza:
van az Ó utcában egy sminkes bolt (eléggé eldugva, egy udvarba kell bemenni), ott lehet hagyományos és színpadi sminkeket is kapni
2009. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!