Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik sampon a kedvenced és...

Melyik sampon a kedvenced és miért?

Figyelt kérdés

Nekem valami olyasmire lenne szükségem, ami kiegyenesíti a hajam... van ilyen?

Annyira utálom, hogy a vége állandóan behullámosodik, és össze-vissza áll.

Kb. így: [link]

Csak nekem sokkal hosszabb a hajam. Nagyon picit rövidebb, mint ez: [link]

Ha így levágatnám, szerintetek, akkor is nagyon behullámosodna a vége?

15/L



2012. okt. 28. 10:26
 1/3 A kérdező kommentje:
így vágatnám le: [link]
2012. okt. 28. 10:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ha levágatod, akkor is hullámos marad. Nekem is ilyen hülye hajam van, minden szál másfele áll, nagyon utáltam mindig. Ki is próbáltam mindent, de nekem semmi nem vált be, csak az, ha minden hajmosás után kivasalom. Akkor egész emberi fejem van :D De ezen kívül tényleg semmi. "Egyenesítő" sampon, balzsam, fodrásznál valami jó kis vegyszeres "egyenesítő" izzééé, de tényleg semmitől nem állt normálisan. A hajvasalónál jobb megoldást még nem találtam :/
2012. okt. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mostanában én is azt csináltam, de nem nagyon hat jól a hajamra, eléggé töredezik.
2012. okt. 28. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!