Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnék én is ilyen hajat...

Hogy tudnék én is ilyen hajat készíteni? (kép lent. )

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2012. okt. 27. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon szep frizurak:)

Hat nezd,az ember elsore azt gondolja,h hajsutovel van elkeszitve,ami konnyen meglehet,de van egy sokkal jobb mod ra. Szivacsos hajcsavaro!

Amit ejszaka felpakolsz,es reggel kiszeded,kicsit kihuzogatod,es esetleg lehet ra fujni hajlakkot ,de nem fontos. Igaz,nem pont ilyen gondorsegu lesz a haj,de ha nem akarod roncsolni,h beleegeted a hajhabot hajsutovassal,akkor valaszd ezt. Persze,ehhez hosszu haj kell.

Mikor en szoktam,akkor neha,hajsutovel a frufrumat begondoritem hozza,de ritkabbban ,mert tenyleg nem jo a hajnak.

2012. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hajfüggő..az enyém pl úgy lesz ilyen h 1 napra+éjszakára csavarók vannak benne vizes-habosan,majd reggel kiszedjük és fél flakon extraerős lakkot ráfújok..és így esetleg 1 napig úgymarad...
2012. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Katie Melua-nak az első képen természetesen is göndör a haja, úgyh. nem lehetett nagy munka így beállítani.


Ezt nézd


http://www.youtube.com/watch?v=8mPVdZYlRYw

2012. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 domicica válasza:
2012. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!