Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hővédő spray-t hajvasalás...

A hővédő spray-t hajvasalás után vagy előtt kell ráfúfni a hajra?

Figyelt kérdés
vettem ezt a syoss hővédő sprayt,és érdekelne hogy hogy érdemesebb ráfúfni..:) célom hogy ha kimegyek a levegőre ne göndörödjön be a hajam..!:)
2012. okt. 27. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előtte. De várd meg amíg megszárad, utána vasald.
2012. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Ezt most ugye nem komolyan kérdezted?

Ha mégis, akkor vagy nagyon apró betűs a dobozon a használati utasítás, vagy csak szimplán nagyon szőke vagy...

2012. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
A napvédő krémet napozás előtt vagy után kell használni? -na ugye, tehát előtte,de ez nem arra való, hogy ne göndörödjön a hajad, hanem hogy ne sérüljenek úgy a hajszálak a vasalástól.
2012. okt. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
apróbetűs rész olvasd el te te nagyon szőke .. az ilyen hozzászólokat mint a második legszívesebben nemis tudom mit csinálnék veled.! de ha gondolod leírom neked ide a használati utasítást és megnézném hogy te rájösz-e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! az elsőnek köszönöm az utolsónak meg csak annyit hogy nekem azt mondták hogy véd a hőtől,és a párától is szóval akkor nemtudom...de azért köszi.
2012. okt. 27. 09:51
 5/7 anonim ***** válasza:
előtte kell, de sokat nem érnek, mivel a hő az akkor is hő. Ez csak egy plusz terméke amiből a cégek pénzt tudnak szerezni a nagy semmiért. Ha végig gondolod hogy lenne olyan szer amitől nem éget a száz valahány fok. Ilyen nincs az a hő akkor is éri és roncsolja a hajadat ha bármit is kensz, fújsz rá.
2012. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudom..:/ de jobb mint a semmi.:D
2012. okt. 27. 11:12
 7/7 anonim ***** válasza:
De ez tényleg h*lye kérdés! Mit érsz a hővédővel, ha előtte jól megégetted a hajad?
2012. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!