Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások utáni piros, néhol...

Pattanások utáni piros, néhol már lilás foltokat hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés

17 éves kamasz fiú vagyok, és lassan már 3 éve folyamatosan pattanásos a bőröm, és nem is kíméltem őket... Sokszor volt bőr alatti faggyúcsomóim, amelyek nagyon fájtak, és zavartak, és mindig próbáltam őket kinyomni, hátha kipukkannak, de nem jött belőlük semmi, csak még nagyobb lett..

Mostanában, hála istennek egyre kevesebb a pattanásom, de a régi pattanások helyén még a bőröm piros, olykor lilás. Ez láthatóan a bőr alatt van.

KÉRLEK SEGÍTSETEK, milyen módon tudnám ezeket eltüntetni ?!

A válaszokat előre is köszi !



2012. okt. 25. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is évekig ez volt a problémám, és bőrgyógyászhoz mentem el, kaptam krémet és hamar elmúltak
2012. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudod mennyibe kerül manapság egy bőrgyógyász tanácsa ? :D
2012. okt. 25. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász vagy kozmetikus fog tudni segíteni.
2012. okt. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!