Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok! Hosszú hajúak!...

Fodrászok! Hosszú hajúak! Hullik a hajam, mi lehet az oka? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Fenékig érő vastag szálú ( és egykor rengeteg hajam volt, mindenki elcsodálkozott rajta, hogy hogy lehet valakinek ennyi haja) De 1,5-2 éve rendesen hullik a hajam és már csak fele annyi van mint volt. Mit tehetnék ez ellen? Többen mondták hogy vágassam le, mert a hajhagymák nem bírják a súlyt és ezért hullik.. ez lehetséges?
2012. okt. 23. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Kajálj egészségesen és sportolj
2012. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami. Vágass belőle 10-15 centit, hátha jobb lesz a helyzet. De előtte próbálj meg egészségesen étkezni, naponta 3-4 liter víz, minden nap zöldség és gyümölcs, sportolj naponta 1 órát.
2012. okt. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az én hajam derékig ér..Nekem csak így ősszel szokott komolyabban. Pl. most elég durva.. De azt mondják ez természetes.. ismerőseim is panaszkodnak, de szerintem nem tart sokáig..
2012. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sajnos a hajullásnak nagyon sok oka lehet. Erős copfozás,nem megfelelő kezelés,vitamin vagy ásványi anyag hiány, hormonális probléma,gyulladás a szervezetben. Keres fel egy hajgyógyászt,vagy bőrgyógyászt ha valóban ilyen régóta hullik a hajad,és ő segít megtalálni a valódi okát.
2012. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha iylen régóta hullik ajánlatos lenne elmenni egy kivizsgálásra, hormonok stb.
2012. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, ha 2 éve hullik a hajad, hogyhogy most kezdesz csak aggódni miatta? Én már 1 hónap után bepánikoltam mikor hullani kezdett. Vettem is hajszeszt rá ami megállította a hullást, de csak ha minden nap használom. Tehát ez nem végleges megoldás de jó addig amíg ki nem vizsgálják, hogy valójában mitől hullik. Nekem egy gyulladás, ciszta, rossz fog miatt hullik mint megtudtam... szóval most ezektől kell megszabadulnom a hajam érdekében is. Lehet benned is van valami gond, nem?

Az hülyeség, hogy a hajhagyma nem bírja a súlyt. Egy egészséges hajhagymának ezt bírnia kell.

2012. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
B vitamin, hal, tojás fogyasztása hasznos lehet. És igen, nem ártana vágatni belőle. Hormonok miatt is lehet hajhullás sajnos.
2012. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Vágass a hajadból kb.10 centit. Lehet hogy furán fog hangozni de egyél élesztőt. Ugyanis vehetsz tőbbezerért hajerősítő vitamint de ugyanazt artalmazzák mint az élesztő. Meglepő de nekem 2hét után elmult a hajhullásom. Minden nap egyél egy kicsit ne sokat mert atól rosszul leszel meg nem is olyan finom.
2013. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!