Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tojássampon, korpás haj, járt...

Tojássampon, korpás haj, járt már valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, (olvastam) hogy a tojássampon nem csak tisztitja, hanem a korpás fejbőrre is jó. Hamar zsírosodik a hajam, de mellette nagyon korpás, vagyis száraz a fejbőröm, sokat viszket. Már 2 hete tojássamponozok, de nem látok javulást azon kívül, hogy a hajhullásom sokat csökkent. van valakinek ötlete, hogy mit kezdhetnék ezzel a komplex dologgal? A korpát szeretném eltüntetni, és jó lenne, ha nem kellene 2 naponta hajat mosni, mert nem tesz túl jót a fejbőrnek, a hajnak. Korpásodás elleni samponokat már többet is kipróbáltam, pl:Beba, Neutrogena, Head&Shoulders, Fructis... ezek mind-mind nem váltak be...

2012. okt. 22. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nizoral.

Elsőre drágának tűnik, de baromi sokáig elég.

Ha már elmúlt a jelenség, utána elég nagynéha használni.

Nekem csak ez jön be.

Számtalan barátomnak vettem már, mert nem bírtam nézni a fejüket.

Mindnek azt mondtam, hogy majd kifizeti, ha bevált, ha meg nem, akkor adja nekem.

Neked is ezt mondom: ha nem vált be én megveszem Tőled, nem marad rajtad nagy pénzért.

Patikában kapható.

2012. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajna külföldön nincs nizoral... :( Ja, és azt is próbáltam, meg a kénes sampont is, és a szülés utána lett brutális korpás a hajam. előtte nem volt vészes.
2012. okt. 22. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor keress olyat, amiben szintén ketoconazole a hatóanyag.

A korpára biztos, hogy jó lesz.

Vagy akkor nem korpáról van szó, hanem valami más betegségről.

2012. okt. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a teafaolajat nem akarod kipróbálni? Sok embernek segített, bár inkább zsíros korpára való.
2012. okt. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!