Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kecskeméten jó fodrászt és...

Kecskeméten jó fodrászt és sminkest tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Ha lehet árat is írjatok! :) köszi

2012. okt. 22. 21:15
 1/8 Csillag25 ***** válasza:

Szia! Az én esküvőm most volt júliusban Sopronban. A párommal egyikünk sem odavalósi, de ott találtuk meg a tökéletes helyszínt ennek a gyönyörű eseménynek. Fontos számomra a frizura és a smink, mert egyszer az életben szerettem volna tökéletes lenni, vagy legalábbis annak látszani. Rengeteg sminkessel vettem fel a kapcsolatot, és volt jó pár akihez elmentem próbasminkre is, de egyszerűen nem találtam meg azt, aki tudta volna, hogy én mit szeretnék! Vagy azért, mert irreálisan magas áron dolgozott, vagy pedig szörnyű volt a próbasmink rajtam. Keress rá Bényei Betti Sminkes-re facebookon, én először ott vettem fel a kapcsolatot vele. Megbeszéltünk egy találkozót, csinált egy próbasminket és el voltam ájulva! :)

Mindenképpen őt ajánlom! Profi, imádja a munkáját, tartós termékekkel dolgozik, nagyon kedves, és korrektek az árai! :) A smink árán felül pedig abszolút csak a benzinköltséget kellett állnom oda-vissza, de ez természetes!

2012. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csillag25 köszönöm a válaszod! :)

Fontolóra veszem, h elmenjek oda, az a baj, hogy szűkös az időm, mert szalagavatóra szeretném a sminket, és nemtudom könnyen megoldani az utazást :)

nagyon szépek a sminkjei, bár jó lenne, ha Kecskemét közelében is találnék vkit :)


még 1 kérdés, h a próbasminkért mennyit kell fizetni? :)

2012. okt. 30. 21:18
 3/8 Csillag25 ***** válasza:

Húúú, ezt nem tudom, régen volt már az én szalagavatóm! :D Ha jól tudom, van egy "félprofi" honlapja is, azon fent vannak az árai! Itt a link: [link]

Egyébként nem kell neked menned hozzá, ő is elmegy szívesen, az útiköltséged neked is annyi lenne, mint neki... nagyon mobilis, hiszen nekem is eljött Sopronba! :) Én úgy csináltam, hogy a koszorúslányaimat végigkérdeztem, ki szeretne sminket, és aki kért, az beledobott részarányosan Betti útiköltségébe!

2012. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Csillag25 ***** válasza:
Jah, csak a benzinköltséget számolja fel oda-vissza, nincs ez a 2500.-as sallang, és autópálya matrica! :) Most olvastam a honlapján, hogy ilyen is van... :) Hívd fel szerintem, egy telefont megér! Lehet rá sem ér.. én 2 hónappal a lagzi előtt kerestem meg, és csak úgy tudott elvállalni, hogy egy kisebb munkáját átadta másnak!
2012. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöööm! akkor megérdeklődöm :)
2012. okt. 31. 21:08
 6/8 A kérdező kommentje:

Nánai Lillához mentem végül! NEM BÁNTAM MEG! :))

Gyorsan es gyönyörűen dolgozik! (smink)

2013. aug. 27. 10:42
 7/8 Csillag25 ***** válasza:

Rákerestem neten, tényleg ügyesen dolgozik!

Egyébként hogy-hogy nem Betti mellett döntöttél végül? :)

2013. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!Számtalan alkalommal szembesültem azzal a szomrú ténnyel,hogy hiába a sok tehetséges extra szuper sminket igérő, magát profi sminkesként hirdető egyén.Általában határozott elképzelésem van arról mit szeretnék,ezt az esküvöm napján sem sikerült megvalósítani az akkor aktuális sminkesnek.Kissé bele is fáradtam abba,hogy egyforma vége van az alkotásoknak.Jellemzően használnak harsány szineket és persze csillám minden mennyiségben nem mellékesen esetlegesen némi strassz kő arcra ragasztva szolidan…..Borzalmas.Mindezek után,nagy örörmre szolgált mert Szabics Enikő sminkesben úgy érzem megtaláltam mindent.Nem egy általános sémát eröltet mindenki arcára,hanem az egyént nézi,annak adottságait ügyesen hangsúlyozva.Mindezek mellett képviseli mindazt ami nem a trend,hanem a klasszikus igazi női megjelenés.legyen az bármilyen alkalommal.Én azt gondolom megtaláltam személyében a tökéletes sminkes fogalmát.Maximálisan a piacon található legjobb termékeket alkalmazza.Ajánlani tudom mindenkinek!

Elérhetősége: 06307791545

2014. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!