Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell fazont szőrtelenít...

Hogyan kell fazont szőrteleníteni? (hogy középen legyen egy csík)

Figyelt kérdés
Nagyon szőrös vagyok, tiszta dzsungel a fenekemtől egészen a puncimig...ott tuti nem fogok gyantázni, se epilálni, mert belehalnék. Szerintetek mit csináljak?:( Ha elkezdem borotválni, félek, hogy még több lesz, és erős fekete, szúrni fog, viszketni.
2012. okt. 21. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz erősebb, nyugodtan borotváld, nekünk az jön be. :)

Segítek, ha akarod.

18/f

2012. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megcsinálom neked
2012. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Geta96 válasza:
ess túl a gyantázáson vagy epiláláson, a szépségért meg kell szenvedni. a borotválás az tényleg nem jó hosszú távra( mert gondolom késöbb nem akarod naponta borotválni.)
2012. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De már máshol is borotváltam és az is megerősödött, gyorsan nőtt, szúrt...ezért nem merem. és nagyon nem akarok 3 naponta ezzel bajlódni ki tudja meddig, mire megoldom rendesen..

Az epilálás kizárva, azt csak a lábszáramon bírom.

A gyantázás még az, ami szóba jöhet, de azt magamnak nem, max kozmetikus. Azzal meg az a baj, hogy ciki kozmetikushoz elmenni ilyennel, hogy végig gyantázza le, meg ahhoz várni kell vagy 3 hetet, hogy megnőjön a szőr és újra lehessen. És persze a fájdalom...:S

2012. okt. 21. 23:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom, eleinte macerás lehet, de hosszú távon mindenképpen megéri. Ha egyedül vagy és ráérsz pl tv-zés közben kezdd el kiszedegetni szemöldök csipesszel. Vagy 2 nekiüléssel kész is lesz. Így nem fáj, de mégis hozzászoksz és pár alkalom után már olyan vészes az epilálás sem. Ha már megy az epilálás, már nem lesz gond. A legkisebb szőrnövekedésnél is epiláld le újra és úgy már tényleg alig érezni.

Így olcsó, nem kell kozmetikushoz menni és hosszú távon szerintem a legpraktikusabb.

(Én csak elől epilálom kb a csiklómig, lentebb pedig borotva.)

2012. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 momsz6 ***** válasza:
A borotva sem rossz! Igaz, hogy majd többször kell, de nem lesz tőle több szőr.
2013. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!