Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős hajhullásra tudtok...

Erős hajhullásra tudtok ajánlani valamit? (akár ételek, vitaminok terén) de főként hajhullást csökkentő szerekre gondolok!

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez naponta felmerülő kérdés, szóval keress rá, van már kismillió, én magam is vagy 20-ba írtam.:)
2012. okt. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hajhullás az egy nagyon komplett dolog,én évekig jártam az orvost mígnem kiderült hogy hormonális funkciózavarom van sajnos,de már kaptam rá kezelést és segített.

Egyébként az nem mindegy hogy hogyan hullik a hajad,diffúz,foltos,fejtetőről?Viszket,érzékeny,irritált, zsíros,korpás vagy seborreas a fejbőröd?

2012. okt. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sok hajam volt,csak növeszteni szerettem volna ezért elkezdtem használni a ricinusos pakolást és azóta hullik bár ugye abba hagytam,mert nagyon megijedtem,de még mindig hullik,nem viszket a fejbőröm és egészségesnek tűnik. Ezért gondolom,hogy a ricinus a ludas,de akkor is kellemetlen..
2012. okt. 20. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:

meddig használtad? mert ha túlzásba viszed lehet attól. heti 1x és max 2 hónap, ezt kúraszerűen kell csinálni, nem évekig.

A koffein jó hajhullásra. De azért én elmennék orvoshoz is, lehet más probléma is, rengeteg ok lehet.

2012. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy egyszerű vitaminhiányról lehet szó,próbáld ki valamelyik szépség vitamint,de előtte nézesd meg a vasadat mert lehet hogy vérszegény vagy.
2012. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!