Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 23/L. Rengeteg miteszerem...

23/L. Rengeteg miteszerem van, ha kinyomom az összeset, pár nap és újra rengeteg van, és nagyon nagyok. A bőröm zsíros és száraz is egyben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sok csokit,kenyeret eszem, vizet nem nagyon iszok, nem sportolok. Ez miatt is lehet?
2012. okt. 18. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ezek miatt van! De ha nagyon szereted a kenyeret és a csokit, akkor nem kell elhagyni, de lehet venni tonikot, bőrradírt, amit ha rendszeresen használsz(ha van mitteszer, ha nincs) hosszútűvon, mindezek a bőrhibák nem lépnek fel
2012. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. okt. 18. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet,de a bőrt tisztítani is kell.Egy jó tonik összehúzza a pórusokat,szabályozza a faggyútermelést is.Az arclemosók is tökéletesen megtisztítják a bőrt.
2012. okt. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
el kell járni kozmetikushoz! Az hogy te "tudatlanul" nyomkodod az arcod nem tesz jót neki, és csak rontasz a helyzeteden. Egy kezelés sem drágább mint egy jó nappali krém vagy bőrradír. Továbbá a folyadékfogyasztás is fontos, igyál sokat és kevesebb csokit egyél!
2012. okt. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és még annyi hogy hámlik is picit a bőröd és hogy a miteszerek könnyen ürülnek e? Mert látatlanba nem tudom megmondani a bőrtípusodat, de ezek segíthetnek kinyomozni. Az előző voltam.
2012. okt. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már huszas éveim vége fele járok, de mindig tele van az orrom mitesszerekkel, pedig naponta kétszer tonikozom, heti kétszer radírozok, reggel este krém, és így is hetente ki kell gőzöléses krémezés után nyomnom. Amúgy nem nagy dolog, kis előkészülettel ugyan úgy ki tudom tisztítani, mint a kozmetikus és csak havi egyszer megyek hozz.
2012. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!