Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám minél gyorsabban...

Hogyan tudnám minél gyorsabban megnöveszteni a hajam?

Figyelt kérdés

Nyolc éve próbálom megnöveszteni a hajam kb. derékig, de nagyon nehezen megy, mert mire nagy keservesen megnő a hátam közepéig, a sok pakolás, balzsam és kence ellenére is úgy eltöredezik a vége, hogy vállig vissza kell vágni...

Szedtem Revalidot, ami egyrészt nem használt, másrészt igen súlyos mellékhatásai voltak (savtúltengés, hajhullás "!"). Használtam Bánfi hajszeszt, ami szintén semmit nem ért. Nem szárítom a hajam már jó pár éve, mert tudom, az is káros. Nem használok hajformázókat, mert azok szárítják, és most már a festésről is lemondtam (bár nekem ez nem változtatott az állapotán, lévén előtte is töredezett a hajam). Ha valaki tud valami tuti tippet, nagyon hálás lennék! :)


2008. máj. 20. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

"A" vitamin - de nem annyira gyógyszer formájában, inkább ételben. Répa és társai.

A szőröd és a körmöd is megerősödik, megszépül tőle.

2008. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos én is ilyen cipőben járok, nekem kb hátközép alá nő meg a hajam, akkor a töröttet levágjuk, kb5 cm-t szokott a fodrászom levágni, ez pillanatok alatt vissza is nő, de megint csak hátközép alá egy kicsivel. Januárban a fodrászom beszerzett egy úgynevezett elektromos ollót, ami olyan mint egy rendes olló, csak a végén van egy vezeték amit be kell dugni a konnektorba. Olló felmelegszik és állítólag lezárja a haj végét, és nem tud eltörni. Most május van, van töredezett hajszálam, de nem öt centit kell majd v ágni jövő héten, hanem csak kettőt. Fodrász szerint, legalább kétszer le kell vágni ezzel az ollóval, hogy látható legyen az eredmény. Én ezt tudom javasolni. Ja, és revalidnál sokkal jobb a sörélesztő tabi, 700 ft/ doboz. Ja, ráadásul nagyongöndör hajam van, eleve szárazabb, jobban törik, és össze is ugrik, szóval nekem szinte dupla hosszúra kellene növesztenem....
2008. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Sszia, a Biovánne egész jó. de emellett nem nagyon értem.. miért kell annyira az a derékig érő haj ? :) Ennyi mindent megtenni érte.. én már egy vállig érővel is boldog lennék :$ :) De te tudod, én nem nagyon tudok más tippet, nekem eléggé rossz állapotba van, és amúgy se tud megnőni. :(
2008. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! A Biovannéról én is sok jót hallottam már, de nem igazán merem kipróbálni, lévén a Revaliddal is eléggé megjártam... :(

Ez az elektromos olló nagyon jó ötlet, utána is kérdezek a fodrásznál!

És hogy miért kell derékig érő haj? Mert gyönyörűnek és nagyon nőiesnek tartom, ráadásul jól lehet variálni. :)

2008. máj. 21. 09:42
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Első válaszoló vagyok: MElegollónak hívják ezt a szerkentyűt.
2008. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

szia!én is ilyen kérdést tettem fel!és kaptam egy jo választ!ma fogom kipróbálni!sztem jo lehet!

hozzávalók:2 evökanál citromlé,1 evökanál ecet,fél csomag szalalkáli,örölt kávé

ezeket jol össze kell keverni,h massza legyen belöle és a hajtövekre kell kenni!1 órát kell rajta hagyni!majd leöbliteni!de a pakolás elött mosd meg a hajad,a pakolás után már nem lehet állitolag!csak kávé illatu lesz a hajad,ami kellemes!minden héten egyszer kell csinálni!aki irta nekem az azt mondta h 5 centit nött a haja 1 hónap alatt!

2008. máj. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
jaaaaa bocsi és két tojássárgája is kell hozzá
2008. máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi, olvastam én is azt a választ! :)
2008. máj. 27. 15:31
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem is volt melegollóval vágva a hajam (potom 15000ért)És nem mondhatnám hogy sokat segített.Sőtt szinte semmit!!Csak pénzkidobás!!!!!!
2008. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
15000 Ft egy hajvágás? Na jó, asszem akkor inkább én magam melegítem fel a hajvágóollóm itthon gázlángnál... :)
2008. máj. 28. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!