Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Káros e a hajnak a hajfelvarrá...

Káros e a hajnak a hajfelvarrás? Nem lesz tőle gyengébb a saját hajam és mi újság fejbőr vérkeringésével?

Figyelt kérdés
A saját hajhoz varrás (fonott tincshez) tűvel-cérnával.
2009. aug. 7. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen káros.

A többit nem tudom mivel srácból vagyok.

2009. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen, meg nem is értek hozzá, csak azt mondom, amit hallottam. Állítólag totál széttöri a hajat, és hullik is tőle, mert amihez hozzávarrják, az nagyon húzódni fog a hirtelen jött súlytöbblettől. Ezt hallottam.
2009. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szőkék szenvedik meg a legjobban, ők nagyon hullanak tőle. És igen,károds, nem a legjobb.
2009. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem károsítja a hajadat! Sőt, mivel póthaj fedi a sajátodat, az megvédi a káros külső hatásoktól (szmog, UV sugárzás stb), így van ideje a saját hajadnak pihenni, regenerálódni. A póthaj alatt megerősödik és sokkal gyorsabban nő.
2009. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fodrásztól hallottam, hogy sokkal jobban hullik tőle a hajad.
2009. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!